Bir seansta çözüm mümkün

Merhaba

8 aylık evliyim. Eşimle düğün günümüzde heyecanlıydık. Güzel bir günün ardından nihayetinde bitti evimize geldik ne kadar yorgunda olsak ilk geceyi yaşamaya baya hevesliydik. Eşimle ön sevişme yaşadıktan sonra ilişkiye girecekken acı hissettim ve eşime durmasını söyledim. O da daha içeri girmedim ki dedi. Bende acıyor dedim. Sonra eşim yine içeri girmeyi denedi ,ama bu sefer zorladı ve ben ağlamaya başladım. O anda eşim durdu, noluyor aşkım sana dedi . Bende çok acıyor dedim. Eşim bi bakayım dedi. Oraya sonra baktı aşkım senin vajinayı ortadan ikiye bölen kalın bir deri var mümkün değil içeri giremem biz doktora görünelim dedi.

Ertesi gün evde durduk. İnternetten de araştırdık küçük bir operasyonla bu deri parçasının alınması gerekiyormuş. Bi sonraki gün bulunduğumuz ilde özel hastaneye gittik ve bayan doktor 15 dk süren ameliyatla o parçayı alacağız bu esnada sana narkoz vereceğiz dedi. Kabul ettik ve operasyona girdim ve sorunsuz çıktım. Sonrasında doktor 10 günlük iyileşme süresi verdi. Bu süre içinde pansuman yapmasını söyledi. Eşime ve dedi ki daha erken dikişlerin atarsa 10 günlük süreyi tamamlamadan ilişki yapabilirsiniz dedi. 8 gün sonra dikişlerim attı ve 2 gün daha bekledim. 10. gün ilişki denedik ama olmadı. Ben aşkımı itekledim acıyor dedim. Aşkım anlayışlı biri olduğu için tamam dedi. Bir kaç gün sonra yine denedik . Ben eşimin organı daha vajinama dokunmadan acıyor aşkım dedim. O da sakin ol bak daha dokunmadım aşkım senin bu korkun psikolojik konsantre ol rahatlamaya çalış dedi. Denedik yine olmadı benim yüzümden eşimin biraz morali bozuldu . Araya adet dönemim girdi. 10 gün sonra yine denedik olmadı .

Bir süre geçti yine denedik olmadı . Sonra eşim dedi ki: Aşkım ameliyattan sonra 1 ay geçti bak biz hala ilişki yaşayamadık başkaları çocuk yapıyor biz daha bir kez ilişkiye giremedik sende vajinimus hastalığı var ve buna bir çözüm bulmamız lazım dedi

Biz eşimle eve gittik. O gün uyuşturucu kremi sürdük. Vajinada 20-25 dk beklettik. Sonra eşim yine içeri girmeyi denedi, ama olmadı. Çok hissetmediğim halde tepki verdim. 1-2 sonra yine denedik bu sefer eşimin organını uyuşturdu yani hiç işe yaramadı krem. Anladım ki ben vajinimus hastayım ve bunu kabullendim. Eşimle oturup bu hastalık için tedavi merkez aramaya başladık. Önce ameliyatımı yapan doktorun önerdiği doktoru aradık erkek doktormuş ama ben bayan doktor aradığım için vazgeçtik. Sonra eşim internetten numara bularak telefon etmeye başladı. Bu süreç bir kaç gün sürdü . Çünkü tedavinin fiyatı olsun gideceğimiz mesafe olsun tedavinin süresi falan biz aradığımızı bulamadık . Çok yüksek fiyatlar istiyorlardı. Ankara’dan İstanbul’dan ve Antalya’dan fiyatlar aldık . 4.500-6.500 arası istiyorlar. Tedavi süresi uzarsa yine ücreti artacak dediler. Biz yeni evli olduğumuz için düğünümüze harcadık paramızı ve bilezik bozduracaktık. Çünkü eşim ortalama bir maaşla çalışıyor , birikmişiz yoktu. O yüzden bu şartlar altında bize en yakın il olan Antalya ya yoğunlaştık. Eşimle internette vajinimus tedavisi için doktor arıyorduk ve doktortakvimi. com dan Dr. Neslihan Sultan Hazar’ı seçtik. İlk yorumlara baktık. Benim gibi sorunu olup hastalığı atlatan var mı diye ve baktık ki en az bir düzine kişi aynı sorunu yaşayıp çözüme ulaşmışlar . Hemen eşimle doktoru aradık. Asistan çıktı, benimle nazik ve samimi konuştu umduğumuzun altında fiyat verdi . Randevuyu aldık gittik. Dr. Neslihan hanımla tanıştık. Benimle samimi ve nazik konuştu . Tedaviye başladık. Normalde vajinama diğer doktor dokunduğunda sorun olmuştu, ama Dr. Neslihan hanım vajinama dokunduğunda hiç sorun yaşamadım. Çünkü öncesinde bana güven verdi. Hem güleryüzüyle hem işinin uzmanı olmasıyla ben gözüm kapalı güvendim Dr. hanıma. Tedaviye eşim de dahil oldu seans uzun sürdü ve bitiminde ödevlerimizi aldık. Dr. Neslihan hanım yapmamız gerek ödevlerimiz olduğunu söyledi. İhmal etmeden harfiyen uyguladık. Bir haftanın sonunda eşimle ilişki denedik ve başarıya ulaştık. Yani bu vajinismus hastalığından tamamen kurtulduk. Eşimle evlendikten 4 ay sonra ilk ilişkimizi yaşadık Dr. Neslihan hanım tek seansta çözdü hastalığımızı. Kendisi samimi, dürüst ve nazik bir insan. Allah razı olsun ondan büyük bir sıkıntıdan kurtuldum. İyi ki daha fazla beklemedik . Çünkü çözülmeyecek bir konu değil ama doktora güvenmek şart. Yaşadığım bu vajinismus hastalığını ben Dr. Neslihan Hanım’a gözüm kapalı güvendim ve çözüme ulaştık. Çok mutluyum Allah razı olsun Doktor Hanım.

Aynı hastalığı bulunanlar bu yazıyı okusunlar ve Dr. Neslihan Hanım’a başvursunlar Allah’a emanet . 2 Şubat 2020

2

3