neslihan hazar

Korkularımı iki seansta yendim

4 aydır evliyim. Vajinismus tedavisi için internetten güzel yorumlara istinaden Dr. Neslihan Hazar’ın muayenesini aradık. Asistanının verdiği samimi bilgiler sayesinde Neslihan Hazar’ı tedavi için tercih ettik. Ferah sıcak bir ortamla karşılandık telefonunu dahi seans ortamında bulundurmayan bir doktor desem ne kadar ilgili olduğu belli olur.

Tüm korkularımı sadece 2 seansla yendim. İçtenlikle gitmenizi tavsiye ederim. Ertelemeyin çözümü var. Doğru tercih Dr. Neslihan Hazar.

Çok teşekkürler iyi ki sizi tercih etmişiz.  06.02.2019

Bir seansta çözüm mümkün

Merhaba

8 aylık evliyim. Eşimle düğün günümüzde heyecanlıydık.  Güzel bir günün ardından nihayetinde bitti evimize geldik ne kadar yorgunda olsak ilk geceyi yaşamaya baya hevesliydik.  Eşimle ön sevişme yaşadıktan sonra ilişkiye girecekken acı hissettim ve eşime durmasını söyledim. O da daha içeri girmedim ki dedi. Bende acıyor dedim.  Sonra eşim yine içeri girmeyi denedi ,ama bu sefer zorladı ve ben ağlamaya başladım. O anda eşim durdu, noluyor aşkım sana dedi . Bende çok acıyor dedim. Eşim bi bakayım dedi.  Oraya sonra baktı aşkım senin vajinayı ortadan ikiye bölen kalın bir deri var mümkün değil içeri giremem biz doktora görünelim dedi. 

Ertesi gün evde durduk.  İnternetten de araştırdık küçük bir operasyonla bu deri parçasının alınması gerekiyormuş.  Bi sonraki gün bulunduğumuz ilde özel hastaneye gittik  ve bayan doktor 15 dk süren ameliyatla o parçayı alacağız bu esnada sana narkoz vereceğiz dedi. Kabul ettik ve operasyona girdim ve sorunsuz çıktım. Sonrasında doktor 10 günlük iyileşme süresi verdi.  Bu süre içinde pansuman yapmasını söyledi.  Eşime ve dedi ki daha erken dikişlerin atarsa 10 günlük süreyi tamamlamadan ilişki yapabilirsiniz dedi. 8 gün sonra dikişlerim attı ve 2 gün daha bekledim.  10. gün ilişki denedik ama olmadı.  Ben aşkımı itekledim acıyor dedim.  Aşkım anlayışlı biri olduğu için tamam dedi.  Bir kaç gün sonra yine denedik . Ben eşimin organı daha vajinama dokunmadan acıyor aşkım dedim.  O da sakin ol bak daha dokunmadım aşkım senin bu korkun psikolojik konsantre ol rahatlamaya çalış dedi. Denedik yine olmadı benim yüzümden eşimin biraz morali bozuldu . Araya adet dönemim girdi. 10 gün sonra yine denedik olmadı .

Bir süre geçti yine denedik olmadı .  Sonra eşim dedi ki: Aşkım ameliyattan sonra 1 ay geçti bak biz hala ilişki yaşayamadık başkaları çocuk yapıyor biz daha bir kez ilişkiye giremedik sende vajinimus hastalığı var ve buna bir çözüm bulmamız lazım dedi

Biz eşimle eve gittik.  O gün uyuşturucu kremi sürdük.  Vajinada 20-25 dk beklettik. Sonra eşim yine içeri girmeyi denedi, ama olmadı.  Çok hissetmediğim halde tepki verdim.  1-2 sonra yine denedik bu sefer eşimin organını uyuşturdu yani hiç işe yaramadı krem. Anladım ki ben vajinimus hastayım ve bunu kabullendim. Eşimle oturup bu hastalık için tedavi merkez aramaya başladık.  Önce ameliyatımı yapan doktorun önerdiği doktoru aradık erkek doktormuş ama ben bayan doktor aradığım için vazgeçtik.  Sonra eşim internetten numara bularak telefon etmeye başladı.  Bu süreç bir kaç gün sürdü . Çünkü tedavinin fiyatı olsun gideceğimiz mesafe olsun tedavinin süresi falan biz aradığımızı bulamadık . Çok yüksek fiyatlar istiyorlardı. Ankara’dan İstanbul’dan ve Antalya’dan fiyatlar aldık . 4.500-6.500 arası istiyorlar.  Tedavi süresi uzarsa yine ücreti artacak dediler. Biz yeni evli olduğumuz için düğünümüze harcadık paramızı ve bilezik bozduracaktık.  Çünkü eşim ortalama bir maaşla çalışıyor , birikmişiz yoktu. O yüzden bu şartlar altında bize en yakın il olan Antalya ya yoğunlaştık.  Eşimle internette vajinimus tedavisi için doktor arıyorduk ve doktortakvimi. com dan Dr. Neslihan Sultan Hazar’ı seçtik.  İlk yorumlara baktık.  Benim gibi sorunu olup hastalığı atlatan var mı diye ve baktık ki en az bir düzine kişi aynı sorunu yaşayıp çözüme ulaşmışlar . Hemen eşimle doktoru aradık.  Asistan çıktı, benimle nazik ve samimi konuştu umduğumuzun altında fiyat verdi . Randevuyu aldık gittik.  Dr. Neslihan hanımla tanıştık.   Benimle samimi ve nazik konuştu . Tedaviye başladık.  Normalde vajinama diğer doktor dokunduğunda sorun olmuştu, ama Dr. Neslihan hanım vajinama dokunduğunda hiç sorun yaşamadım.  Çünkü öncesinde bana güven verdi.  Hem güleryüzüyle hem işinin uzmanı olmasıyla ben gözüm kapalı güvendim Dr. hanıma. Tedaviye eşim de dahil oldu seans uzun sürdü ve bitiminde ödevlerimizi aldık.  Dr. Neslihan hanım yapmamız gerek ödevlerimiz olduğunu söyledi. İhmal etmeden harfiyen uyguladık. Bir haftanın sonunda eşimle ilişki denedik ve başarıya ulaştık.  Yani bu vajinismus hastalığından tamamen kurtulduk. Eşimle evlendikten 4 ay sonra ilk ilişkimizi yaşadık Dr. Neslihan hanım tek seansta çözdü hastalığımızı. Kendisi samimi, dürüst ve nazik bir insan. Allah razı olsun ondan büyük bir sıkıntıdan kurtuldum. İyi ki daha fazla beklemedik . Çünkü çözülmeyecek bir konu değil ama doktora güvenmek şart. Yaşadığım bu vajinismus hastalığını ben Dr. Neslihan Hanım’a gözüm kapalı güvendim ve çözüme ulaştık. Çok mutluyum Allah razı olsun Doktor Hanım.

Aynı hastalığı bulunanlar bu yazıyı okusunlar ve Dr. Neslihan Hanım’a başvursunlar Allah’a emanet . 2 Şubat 2020

Bizim gibi bir çok evlilikleri kurtarması dileği ile

Merhabalar, biz 7 yıllık evliyiz. İlişki sorunumuz vardı. Bunu kimseye söyleyemedik. Çok doktora gittik. Hiç bir sonuç alamadık. Taaki doktor Neslihan hanıma gelene kadar.

Çocuk tedavisi diye geldik, ama bizim 7 sene ilişkimiz olmadı. Neslihan hanımla tanıştık, seanslarımıza başladık ve 3. seansta çözümlendi.

Evliliğimizi kurtardı. Şu anda çok mutluyuz. Her şey normale döndü. Buda doktor Neslihan hanım sayesinde. Her şey çok güzel, hayat çok güzel, yaşamak güzel.

Neslihan hanıma sonsuz teşekkürler ediyoruz. Bizim gibi sorunu olan kişilerin geciktirmeden Dr.Neslihan hanıma bırakıp, dediklerini uygulayıp her şeyin çok kolay olduğunu öğreneceksiniz.

Doktorumuza başarılar diliyoruz. Bizim gibi bir çok evlilikleri kurtarması dileği ile sonsuz teşekkürler.

Ramazan
3 Ocak 2020

MUCİZE

MUCİZE…Başka tanımı tabiri olduğuna inanmıyorum. Zorlu bir sürecin sonundaki mutluluk.

Hamilelik süreci, doğum yavaş görünümlü hızlı zaman dilimleri

Bebeğim dönmediği için doktorum Neslihan Hoca, sezaryen yapmak durumunda kaldı. Ve ben ameliyattan çok korkuyordum. Ama Neslihan hocanın güzel telkinleri ve ameliyattaki profesyonelliği ile korkulacak hiç bir şey olmadığını anladım. Doktorunuzla bir bütün olabilmek çok önemli. Tecrübe, sevgi, ilgi, şevkatiyle iyi ki bizim doktorumuz olmuş diyorum.
Bebeğimize gelince, çok şükür o mini mini çok güzel bir bebek. Bu tarifsiz duyguyu Allah herkese nasip etsin.

Bebek Mevsim Bahar Çelik.

02.04.2019
ÇELİK AİLESİNDEN SEVGİLER

Herşey güzel ilerliyo

Neslihan hanım çok güzel bir süreç geçirmeme sebep oldu. İki kızımı da rahat ve kolay stressiz doğurmamın en büyük sebebidir.

Küçüklüğümden beri çocuğum olursa hayatta normal doğurmam derdim ve çok korkardım. Neslihan hanımla tanışana kadar…Enerjisiyle hiçbir korku kalmadı. İki kızımı da normal doğurmak çok güzel bir anı oldu benim için. İleride ikisine de anlatabileceğim çok güzel bir duygu yaşattı.

Çevremde korkan tüm arkadaşlarıma önce doktorunuzla enerjiniz tutsun korku kalmıyor diyorum hep gerçekten de öyle doktorunuzun enerjisi tutunca her şey güzel ilerliyor. Neslihan hanım bir anne kadar ilgilendi ve güleryüzünü hiç eksik etmedi. Bu kadar stresli bir mesleğin yoğunluğunu hiç yansıtmadı.

Çok teşekkür ederim herşey için.

Deniz Özdemir
24 Mayıs 2019

Kötü günlerimiz üç seansta bitti

Şu an bu satırları yazıyor olmak, çok büyük bir mutluluk benim için. Çünkü kesinlikle yapamayacağımı düşündüğüm bir şeyi başardım.

O günleri düşündüğümde aklıma kabus gibi gelen iç sıkıntıları, ağlamalar ve sürekli niye ben ? soruları geliyor. Tüm bu sıkıntılarımdan Canım Neslihan Hocam sayesinde kurtuldum. Onun, sabırla tekrar tekrar endişelere verdiği yanıtlarla ve yaptırdığı egzersizlerle Şu an bu satırları okuyorsanız ve sorununuz eşinizle, sevgilinizle hayatta belkide en çok sevdiğiniz insanla birlikte olamamaksa doğru yerdesiniz.

Başaracağınıza inanıp kendinizi Neslihan Hocam’a teslim edin. Sonrasında da verdiği ev ödevlerini eksiksiz yapın. Ardından başarı, mutluluk ve sevinç gözyaşları.

Kötü günlerimizi 3 seansta bitiren Canım Hocam’a ne kadar teşekkür etsek az. Seni çok seviyoruz. İyi ki varsın Hocam.

19.03.2019

Mektubumuz var- Vajinismus hastalığı

Vajinismus hastalığı başlığı ile muyanehanemize bir mektup geldi.

4 aylık evliyim.Eşimle birlikte olamıyodum. Vajinismus hastalığım olduğunu düşündüm ve doktora gitmeye karar verdim.

İnternetten araştırma yaparken Neslihan Hanımı buldum. Paylaşımları okudum ve doktoru kendime yakın hissettim ve gitmeye karar verdim. Randevu alıp gittim. Sonra tedaviye başladık ve 4-5 seansla çok güzel sonuçlar elde ettik.  Keşke daha önce gelseydik dedik. Çok memnun kaldık, çok güzel ilgilendi, bizimle Neslihan hanım ve bütün sorunları aştık ve eşimle mutluyum gayet memnun kaldık. Herşey için Neslihan Hanıma çok teşekkür ederiz.

(Böle sorunu olan herkezin Neslihan Hanıma gelmesini tavsiye ederim)

6 Mayıs 2017

vajinismus