top of page
  • Yazarın fotoğrafıOp. Dr. Neslihan Hazar

Kürtaj

İstenmeyen gebelikler kadınlarda duygusal gerginliklere neden olabiliyor. İstenmeyen gebeliğin sonlanması söz konusu olduğunda; hem gebelikten kurtulma isteği hem de içgüdüsel anneliğin duygu çalkantıları, suçluluk hissi bir arada ve yıpratıcı olabiliyor. Duygusal anlamda karmaşa yaratan bu durumun kolay atlatılması için doktor desteğinin önemli olduğunu biliyor ve hassasiyetle yaklaşıyorum.


kürtaj bir haktır
Senin vücudun senin kararın


Hastalarımın kürtaj sonrasında ihtiyaç duyulduğu taktirde bana ulaşabileceklerini bilmelerini istiyorum.

Kürtaj yaptırmak isterken fiyat konusu da sıklıkla soruluyor. Kürtajın fiyatını etkileyen birçok detay bulunuyor. Gebeliğin hangi haftasında gerçekleşeceği, operasyonda uygulanacak olan anesteziye, operasyonun muayenehanede ya da hastanede yapılması gibi birbirini etkileyen seçimler kürtaj fiyatlarında değişikliklere neden olabiliyor.

Kadın doğum uzmanının tecrübesi ve size vereceği güven, operasyon ortamının sterilizasyonu bu süreci en sağlıklı şekilde geçirmek için bütçeden daha önde tutulması gereken seçimlerdir.

Güvenilir bir hekim, hassas bir yaklaşım için doğru yerdesiniz.

Daha fazla bilgi almak ve randevu planlamak için 0 242 237 62 03 ve 0 532 050 24 74 numaralı hatlarımızı arayabilirsiniz.

75 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


Adresimiz

Şirinyalı, Dostlar apartmanı, İsmet Gökşen Cd. No:28/6, 07000 Muratpaşa/Antalya

Telefon

Mail

Takip et!

  • Facebook
  • Twitter
  • Instagram
bottom of page