top of page

Kadın Doğum Uzmanlığı

Op. Dr. Neslihan Sultan Hazar Antalya'daki kliniğinde Kadın Doğum, Gebeliğe Hazırlık, Gebelik Takibi, Normal Doğum, Sezaryen Doğum Kısırlık Tedavisi ve Tüp Bebek Tedavisi hizmetleri vermektedir.

Yeni Doğan Bebek

Kadın Doğum Uzmanı Hizmeti Nedir?

Kadın doğum uzmanı, kadınların sağlıklı bir gebelik geçirmeleri ve sağlıklı bir şekilde doğum yapmaları için gereken tıbbi hizmetleri sağlayan uzmanlardır. Kadın doğum uzmanları aynı zamanda kadınların üreme sağlığına ilişkin diğer konularda da hizmet vermektedir.

Kadın doğum uzmanları, gebelik öncesi danışmanlık hizmetleri sunarak, gebelikte annenin ve bebeğin sağlığı için gereken tüm testleri yaparak, gebelik takibi yaparak ve doğum sırasında anne ve bebeğin güvenliğini sağlamak için gereken tüm müdahaleleri yaparak, kadınların sağlıklı bir şekilde doğum yapmalarını sağlarlar.

Kadın doğum uzmanlarının görevleri arasında ayrıca kadınların üreme sağlığına ilişkin konuları da ele almak yer alır. Bu konular arasında adet düzensizliği, doğum kontrolü, infertilite (kısırlık) gibi sorunlar yer alır.

Kadın Doğum Uzmanı Hizmetinin Önemi

Kadın doğum uzmanı hizmeti, kadınların ve bebeklerin sağlığı açısından son derece önemlidir. Gebelik döneminde anne ve bebeğin sağlığına ilişkin birçok risk söz konusu olduğundan, düzenli takip ve müdahalelerin yapılması gerekmektedir. Kadın doğum uzmanları, gebelik öncesi danışmanlık hizmetleri sunarak, gebelik döneminde gerekli tüm testleri yaparak ve doğum sırasında gerekli müdahaleleri yaparak, anne ve bebek sağlığını korumak için önemli bir rol oynarlar.

Kadın doğum uzmanı hizmeti aynı zamanda kadınların üreme sağlığına ilişkin diğer konularda da önemli bir rol oynamaktadır. Adet düzensizliği, doğum kontrolü, infertilite gibi sorunlar kadınların yaşam kalitesini etkileyebilecek sorunlar olduğundan, bu sorunların çözümü için kadın doğum uzmanlarına danışmak önemlidir.

Kadın doğum uzmanı hizmeti, kadınların sağlıklı bir gebelik geçirmeleri ve sağlıklı bir şekilde doğum yapmaları için gereken tıbbi hizmetleri sağlayarak, anne ve bebek sağlığını korumak için önemli bir rol oynamaktadır. Aynı zamanda kadınların üreme sağlığına ilişkin diğer konularda da hizmet veren kadın doğum uzmanları, kadınların sağlıklı bir hayat sürdürmelerine yardımcı olur ve cinsel sağlık ile üreme sağlığı gibi konuların önemini vurgular.

 Hasta Görüşleri

El...a

Canım doktorumla gebeliğim öncesinde tanışmıştık ve sonrasında gebelik sürecini de birlikte tamamladık,iyi ki! Pozitif, güleryüzlü ve şüphesiz mesleğinde duayen isimlerden. Her kontrolüme ilk günkü heyecanla gittim Kızım da çok şanslı doğumuna Neslihan hanım vesile olduğu için. Sabrınız, tecrübeniz kısaca herşey için teşekkür ederiz.

Adresimiz

Şirinyalı, Dostlar apartmanı, İsmet Gökşen Cd. No:28/6, 07000 Muratpaşa/Antalya

Telefon

Mail

Takip et!

  • Facebook
  • Twitter
  • Instagram
bottom of page