top of page

Yasal Uyarı

Bu sitenin tamamı; en son bilimsel bilgi ve veriler doğrultusunda, Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Neslihan Hazar tarafından hazırlanmıştır. Bu sitenin amacı; hasta, hasta yakını yada ilgili konularda bilgi edinmek isteyen kişileri doğru bilgiler ile aydınlatmaktır. Tıp sürekli gelişen bir bilimdir. Bu sitedeki bilgiler güncel olmakla birlikte, bir hastalığın tanı ve tedavisi amaçlı değildir.

Bu sitede yer alan bilgi, görüntü ve yorumlar bilgilendirme amaçlıdır. Tanı ve tedavi mutlak bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi işlemlerdir. Site içeriğinin bu şekilde tanı ve tedavi amacıyla kullanımından doğacak tüm sorumluluk ziyaretçiye, kullanıcıya aittir.

Bu siteyi ziyaret eden kişiler bu uyarıları kabul etmiş sayılırlar.

Tıp bilgileri, kullanılan tanı ve tedavi gereçleri hızla değişmektedir. Bir bilgi, yöntem veya gereç çok kısa sürede terk edilebilir. Ayrıca tıpta aynı sonucu almaya yönelik olan, farklı teknik ve bilgiler, değişik uygulamalar olabilir. Tanı ve tedavide doktorun kişisel deneyimi, yetenekleri belirleyici bir faktördür. Aynı konu hakkında farklı görüşler olması mümkündür.

Site “basılı yayın” olarak koruma altında olup yazıların hiçbiri tamamen veya kısmen, hiç bir ortamda (Internet, dergi, gazete, TV, radyo) yazarın izni olmaksızın kullanılamaz.

Aksi durumlarda 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ihlali söz konusudur.

Site ile ilgili tüm haklar; sitenin yazarı, düzenleyicisi ve geliştiricisi Op. Dr. Neslihan Hazar’a aittir.

Adresimiz

Şirinyalı, Dostlar apartmanı, İsmet Gökşen Cd. No:28/6, 07000 Muratpaşa/Antalya

Telefon

Mail

Takip et!

  • Facebook
  • Twitter
  • Instagram
bottom of page